Lepota življenja je, da se mladost in starost venomer prepletata in nič ni lepšega ko gresta z roko v roki. Splošno znano je, da se starejši zelo dobro razumejo z najmanjšimi.  Mi to zelo dobro vemo zato smo skupaj z otroki pripravili prireditev za dedke in babice. Otroci so že nestrpno čakali dan, ko so v vrtec lahko povabili njihove stare starše. Ob vprašanju kako bi se predstavili so nanizali nešteto idej in predlogov, kaj vse bi zapeli, zaplesali, povedali… Razmišljali so tudi o tem kaj bi jim ob koncu prireditve podarili. To je bila drobna pozornost za katero so se še prav posebej potrudili, saj je motiv izhajal iz srca. Babice in dedki, ki so svoje vnuke, vnukinje z iskricami v očeh opazovali med prireditvijo, pa so bili na koncu najbolj veseli njihovih toplih objemov.

Nekaj utrinkov v galeriji.

Zapisala: Slavica Marinič, vzgojiteljica predšolskih otrok- pomočnica vzgojiteljice