Spet je tu… Novo šolsko leto, nove dogodivščine in nove priložnosti za igro in raziskovanje.  V mesecu septembru je v vrtcu vedno živahno in polno otroškega smeha. Vsi se veselimo novega šolskega leta, ki je pred nami, saj ponovno skupaj doživljamo prijetne prve vrtčevske trenutke in skozi igro tkemo prijateljske vezi. Novega šolskega leta pa smo se veselili tudi zaradi drugih razlogov.

Letošnje poletje je namreč v vrtcu Negova bilo v znamenju prenove.  Zaradi potreb po širitvi prostorov vrtca so nas obiskali gradbeni delavci, ki so poskrbeli, da so prostori vrtca sedaj večji, zračnejši in primerni za sprejem večjega števila otrok prvega starostnega obdobja. V letošnjem letu smo tako zaradi prenove prostorov lahko odprli še en dodaten oddelek. Starši in otroci so se prvega šolskega dne razveselili svetlejše garderobe in večje igralnice. Strokovne delavke vrtca pa novega skladiščnega prostora, garderobe ter sanitarij. Zgodba pa se s tem v Negovi še ni zaključila, saj v prihodnosti načrtujemo tudi prenovo prostorov v šoli, z namenom izvajanja predšolske vzgoje za otroke drugega starostnega obdobja.

Srečni in zadovoljni smo vsi skupaj zakorakali novim dogodivščinam naproti. Obilo jih želimo tudi vam…

Strokovne delavke vrtca Negova