Predpraznični čas je obdobje, ki je v vrtcu vsako leto zelo pestro. Otroci in zaposleni se na njega pripravljamo kar nekaj časa. Veselimo se vonja božičnih piškotov po vrtcu, prazničnih pesmi, obiska dobrih mož, prireditev ter medsebojnega druženja in povezovanja. Letos pa je vso to pričakovanje »zameglil«  famozni virus. Vendar smo se v vrtcu družno odločili, da si bomo kljub razmeram pričarali nepozaben december.

Čeprav se med skupinami nismo družili, smo si ustvarili lastne mehurčke v katerih smo veliko ustvarjali, prepevali, plesali, krasili in se veselili vseh čarov, ki nam jih je prinesel december. Upam si trditi, da so otroci začutili duh predprazničnega časa in vrtec vsakodnevno zapustili s toplino v srcih.

To leto nas je marsikaj naučilo, postreglo z mnogimi izzivi. Poskušajmo jih preusmeriti v dobro energije, ki jo bomo v novem leti še kako potrebovali.

Vse dobro…

Vzgojiteljica Romanca