Praznik veliko noč vsako leto praznujemo, ko se prebuja narava, v najlepšem letnem času, v cvetoči pomladi. Vsaka država ima svojo tradicijo praznovanja, vsem pa je skupna ena vrednota – družina in čas preživet z njo. Smisel tega praznika je, da ga preživemu z najožjimi družinskimi člani. Okrasite si dom, pobarvajte pirhe in preizkusite svojo ustvarjalnost.

Pričakovanje velike noči je  tudi pri otrocih v vrtcu burilo domišljijo, veselje ob likovnem ustvarjanju pa se potem odražalo ob čudovitih izdelkih, ki so ob tem nastali. Otroci so se najbolj razveselili okrasitve največjega velikonočnega simbola »pirha«. Vsaka skupina ga je okrasila po svoje, pomembno pa nam je bilo, da ustvarjamo skupaj, se ob tem pogovarjamo ter še bolj poglobimo prijateljske vezi.

DRAGI OTROCI !

NAŠ VRTEC SPET ŽALOSTNO SAMEVA

A VAŠ GLAS NAM V SRCU RADOSTNO ODMEVA.

POŠILJAMO VAM UPANJE IN SMEH,

DA VAM BO LEPO V TEH PRAZNIČNIH DNEH.

OBJEMOV IN LJUBEZNI POLNE NAJ BODO VAŠE DRUŽINE,

NAJ VAŠI DOMOVI BODO ZA VELIKO NOČ POLNI VESELJA IN TOPLINE.

ŽELIMO VAM VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE!

Kolektiv Vrtca pri Oš. dr. Antona Trstenjaka Negova