V prazničnem decembru smo v vrtcu izvedli božično novoletne delavnice v sredo, 11.12.2019. Pripravljene so bile različne delavnice, v katerih so si otroci skupaj s starši izdelali razne voščilnice in drugo praznično dekoracijo. V prazničnem kinu pa so si lahko ogledali risanko. Posebno vzdušje je pričarala tudi čajanka v prostoru s kaminom, otroci in starši so lahko poskusili različne zeliščne čaje. Ob pitju čajev pa so se lahko posladkali s slastnimi piškoti, ki so jih pripravili otroci in ravnateljica vrtca. Ravnateljica je starše in otroke ob začetku delavnic tudi pozdravila in jim zaželela krasen božično novoletni čas. Voščilu ravnateljice se pridružujemo tudi ostale strokovne delavke vrtca.

Zapisala: Mihaela Plemenič, dipl.vzg.