Spoštovani starši,

v skladu s sklepom Vlade RS in po dogovoru z Občino Gornja Radgona in županom občine, g. Stanislavom Rojkom, bomo od 26.10.2020 v vrtcu pri OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, organizirali DEŽURNO VARSTVO za otroke staršev, ki zaradi službenih obveznosti ne morejo zagotoviti varstva za svoje otroke.

Za starše, ki delate, delodajalec pa vam dela ne more omogočiti na daljavo, je župan Občine Gornja Radgona  sprejel sklep, s katerim je določil izjemo od zaprtja vrtcev in organiziral delovanje vrtca v minimalnem obsegu, ki je namenjen samo staršem, ki nujno potrebujete varstvo otrok. Podrobnejše informacije vam bomo posredovali preko eAsistenta.

Hvala za vaše razumevanje, želimo vam, da ostanete zdravi vi in vaši bližnji.

Ravnateljica:

Mag. Slavica Trstenjak l.r.