Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2021/22, v vrtec pri OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova smo podaljšali do 30.4.2021. Vlogo za vpis otroka v vrtec lahko dobite v vrtcu ali si jo natisnete na spletni strani vrtca. Izpolnjeno vlogo za vpis otroka v vrtec lahko pošljete na elektronski naslov vrtec@os-negova.si ali jo prinesete v vrtec.

Prosimo vas, da vlogo za vpis otroka v vrtec oddate v mesecu aprilu, tudi če ne boste svojega otroka vpisali v vrtec v mesecu septembru, ampak v naslednjih mesecih. Le tako bomo lahko v našem vrtcu oblikovali oddelke na način, da bomo lahko v vrtec sprejeli čim več otrok.

Za več informacij o vpisu otroka v vrtec, se lahko obrnete na pomočnico ravnateljice za vrtec, Katjo Potočnik, preko elektronskega naslova katja.potocnik@os-negova.si ali preko telefona 02/ 560-50-90.

Vlogo za vpis otroka v vrtec si lahko prenesete tukaj .