Spoštovani starši.

Kot že verjetno veste, je v sredo, 9. 3. 2022, predvidena splošna stavka v vzgoji in izobraževanju. Spodaj vam pošiljamo dopis SVIZA, v katerem vas
seznanjamo z razlogi za odločitev za splošno stavko. Vljudno vas prosimo za razumevanje, saj se zavedamo, da bo neizvajanje vzgojno-izobraževalnega
programa v vrtcih na stavkovno sredo, 9. marca 2022, posledično najbolj vplivalo prav na vas in na vaše otroke.
Ne glede na to, da bodo vrtci zaprti, pa vas obveščamo, da bo v našem vrtcu organizirano varstvo za nujne primere. Prijazno vas prosimo, da nam potrebo
po varstvu za vašega otroka na dan stavke, predhodno sporočite (potrebo po varstvu sporočite vzgojiteljici vašega otroka) najpozneje do ponedeljka, 7. 3.
2022 do 8.00 ure zjutraj. V kolikor imate kakršnakoli vprašanja, smo vam na voljo v vrtcu, preko e-asistenta ali preko telefona.

Še enkrat se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje in podporo ter vas lepo pozdravljamo.

Strokovne delavke vrtca Negova

obvestilo-za-starse-_-vrtci-stavka-9.-3.-2022 (1)