V torek, 17. 10. 2023, v dopoldanskem času nas je v skupini obiskala prav posebna psička z imenom »Brina«.

Brina je namreč terapevtski pes, ki ga je v skupino pripeljala učiteljica Monika Hamler. Skupaj z Brino sta poskrbeli za izjemno navdušenje otrok s prepletom dejavnosti, ki so otrokom popestrile dopoldan. Otroci so spoznali psičko Brino in se z njeno pomočjo marsikaj  naučili. Spoznali so tudi kakšne pasme je, kaj ima rada in česa nima rada, koliko je stara, kaj vse zna in zmore ipd.

Brina je pokazala, da je pravi terapevtski pes, ki s svojo prijaznostjo izvabi najsrčnejše nasmehe na obraze otrok. Kar malo težko se nam je bilo ločiti od nje in učiteljice Monike a smo se dogovorili, da se kmalu spet vidimo.

Fotografije srečanja najdete na naslednji povezavi – psička Brina

Zapisali: Valerija in Slavica